pro KOHO tu jsme

Pro stavebníky, kteří se nechtějí zadlužit do konce života, ale kteří chtějí za přijatelnou cenu postavit rozumný útulný domov. Domy od nás jsou moderní, ale zároveň pokorné ke svému okolí, jsou šťastné a útulné, ale pragmaticky a funkčně řešené.

Pro stavebníky, kteří si chtějí dům postavit vlastníma rukama.

Nabízíme ČILIKILI stavebnici i s projektem pro ohlášení stavby. Typizovaná forma je k odebrání ihned po vyřešení osazení domu na pozemek a napojení na sítě. Samozřejmě lze připravit i individuální stavebnici, ale je potřeba počítat s delším časem na přípravu.

 

 

 

 

 

Bohužel takovéto domy neumíme, proto je, prosím, shánějte raději jinde.

 

 

 ČEHO SE DOČKALI STAVEBNÍCI - REFERENCE

stavebník Jan

„Terezu jsem navštívil se záměrem získat inspiraci ke stavbě dřevostavby. Jako panelákové dítě jsem zprvu uvítal nabídku na vytvoření architektonické studie. Několik „koučovacích“ setkání vedených v přátelském duchu dalo mým představám konkrétnější tvary. Tereza mi trpělivě vysvětlovala výhody a nevýhody navrhnutých řešení, poradila se skladbou materiálů, doporučila technologická řešení, navštívila se mnou Veletrh dřevostaveb. Rozhodl jsem se proto ve spolupráci pokračovat a nechal Terezu zpracovat kompletní dokumentaci ke stavebnímu povolení. Odpadla mi řada starostí se statiky, tesaři a dalšími profesemi – Tereza fungovala jako výborný prostředník a já dostal na konci pěkně svázaný hotový projekt. A výsledek? Na první pokus, bez námitek, jsem získal stavební povolení. Co nejvíce při spolupráci s Terezou oceňuji je její strukturovanost a způsob, jakým přemýšlí – dokáže naslouchat, být trpělivá a lidská, brát v potaz různé životní situace. Zároveň umí skvěle zdůraznit opravdu důležité věci. Tereza získala mou důvěru – teď jsem rád, že mi dělá stavební dozor.“